קבוצת מדריכי הרים - המדריכים

בקווקז
בקורס האחרון שלנו בקווקז

איל ויגדרזון - מדריך טיפוס אלפיני ומדריך גלישה ממצוקים

נולדתי בשנת '81 בארה"ב, ועליתי לארץ בשנת '86. מאז שאני זוכר את עצמי נהניתי לטייל ולצאת לטבע. מגיל צעיר מאוד קסמו לי ההרים, וטיפוס צוקים היה השלב הראשון בדרך אליהם (אם לא מחשיבים את העצים, עמודים וכו...).

בשנים '95-'96 שהיתי עם משפחתי בשבתון בעיר מולדתי פרינסטון אשר בניו-ג'רזי, וקיר הטיפוס של האוניברסיטה היה מקום ההתנשאות הראשונה עם טיפוס. מיד עם חזרתי לארץ חברתי לחבר של המשפחה שהיה מטפס בארץ, ומשם הדרך הייתה קצרה ומהירה לצוקים הגדולים של סיני וירדן. בקיץ של '99, נסעתי עם חבר לחודש ליוסמיטי שבקליפורניה - ה"מכה" של טיפוס הצוקים.

אחרי השירות הצבאי התחלתי להגשים את "החלום האמיתי" - טיפוס הרים. אין מקום שאני מרגיש בו יותר בבית מהרים גבוהים, וחלק נכבד של הטיול הארוך שלי במרכז אסיה, במזרח ובארה"ב הוקדשו לטיפוס הרים.

תוך כדי טיפוסים אלו יצא לי להתנסות בהדרכה בהרים, וגיליתי סיפוק אדיר בכך. מאז הדרכתי 2 קורסי אלפיניזם (טיפוס הרים) בקווקז, קורס אלפיניזם בארה"ב ומשלחת טיפוס לאמה-דבלם, הר יפיפה בגובה 6856 מ' ליד האוורסט. כמו כן אני מאד נהנה להדריך פה בארץ ולתת את הכלים הבסיסיים לכל המעוניין.

כשהתחלתי לטפס, התחום היה די בחיתוליו, ולא הייתה דרך מסודרת ללמוד. היום אנו מציעים מגוון קורסים בכל הרמות, הן בצוקים (טיפוס וגלישה - סנפלינג) והן בהרים. אשמח מאד אם תצטרפו אלי ואל חברי ללמוד, ובעיקר לחוות וליהנות.


יצירת קשר:
טלפון - 054-4392500
דוא"ל - eyal@mountainguides.co.il

אמא-דבלם יום יפייפה במחנה 1 בהר "אמה-דבלם", נפאל
קרז'ניבה על פיסגת "קרז'ניבה", 7105מ' בטג'יקיסטן. ברקע "פיק קומוניזם

עבודה בגובה קישורים סנפלינג טיפוס הרים קורס חילוץ טיפוס צוקים מפת האתר גלריית תמונות לוח פעילויות קרובות צור קשר מי אנחנו לדף הבית
פעילויות לבוגרי קורסים טיפוס תרנים Canyoning in Israel and Jordan Contact Us About Us אנימציה ועיצוב אתרים בניית אתרים
גלישת מעטפת הדרכת עבודה בגובה

© כל הזכויות שמורות ל"אורי אסידו".