טיול מערנות - מערת הוטה 6

לפעמים ביום קיץ חם הדבר שהכי רוצים לעשות הוא להיכנס למקום קריר בתוך האדמה.

הוטה - הוטה הוא השם העממי למערה מסוג "בולען קרסטי". ממעל פני השטח הוטה נראית כמו בור ענקי, אך מבפנים הוטה נראית מעניינת הרבה יותר, ישנם מגוון צורות של נטיפים, בעלי חיים כגון עטלפים וסלמנדרות ומגוון של מחילות שלפעמים מאפשרות רק מעבר בזחילה.
הוטה 6: נמצאת בגליל העליון והכניסה אליה דורשת כמה גלישות שהגבוהה מביניהן היא 30מ'. כדי לטייל במערה נדרש ללמוד מספר טכניקות שימוש בחבלים לכן מקדימה את יום הטיול הזה השתלמות מתאימה.

את הטיול נתחיל בכפר בית ג'ן  ומשם נלך הליכה לא ארוכה (שעה לכל היותר) באזור יפה של הבוסתנים של בית-ג'ן ובחורש טבעי,עד לפתח המערה. ונבלה את שארית היום במערה. הכניסה למערה תדרוש מאיתנו 4 גלישות שהגבוהה מבינהן 30מ' בחלקים מהמערה נלך בצורה מאובטחת, ולאחר מכן נטפס על החבלים (בעזרת ג'ומר) החוצה מהמערה.

טיול למערת הוטה 6

טיול למערת הוטה 6

רמת קושי - הטיול מתאים לאנשים בעלי כושר ממוצע ועיקר הפעילות הפיזית בו היא עבודת החבלים.
מה אנחנו מספקים - מדריכים, את כל ציוד הגלישה והטיפוס, ביטוח ומצב רוח טוב.

תחבורה - היא עצמאית של המשתתפים. למי שיש בעיה להגיע שיודיע ואנו נשמח לתאם תחבורה עם המשתתפים האחרים או המדריכים.

מה להביא? - שלושה ליטר מים לאדם ליום , פנסי ראש שיכולים להתחבר לקסדה (למי שאין שיעדכן ונספק לו), אוכל למהלך כל יום, בגדים ארוכים לטיול במערה (קצת בוץ על הבגדים) וכדאי להביא גם חולצה חמימה יותר או פליז דק כי במערה קריר.

הרשמה - יש להרשם לפחות שבוע מראש. נדרשים מינימום משתתפים כדי לצאת לטיול זה. ומקסימום של 12 אנשים יוכלו להשתתף, הראשון זוכה.


לפרטים והזמנות


לוח פעילויות קרובות
עבודה בגובה קישורים סנפלינג טיפוס הרים קורס חילוץ טיפוס צוקים מפת האתר גלריית תמונות לוח פעילויות קרובות צור קשר מי אנחנו לדף הבית
פעילויות לבוגרי קורסים טיפוס תרנים Canyoning in Israel and Jordan Contact Us About Us אנימציה ועיצוב אתרים בניית אתרים
גלישת מעטפת הדרכת עבודה בגובה

© כל הזכויות שמורות ל"אורי אסידו".